4b klasė (2018-2019)

2018-2019 m. m.

 

 

 

2017-2018 m. m. 

3b klasės išvykų, renginių akimirkos

* * * * *
Išvyka

Sausio 26 dieną vykome į Šokolado muziejų. Įdomu buvo klausyti saldainių fabriko atsiradimo istorijos. Vaikai daug sužinojo apie saldainių gaminimą, žiūrėjo filmą ir patys pabandė pabūti saldainių gamintojais. Savo pagamintus skanėstus parsinešė namo ir galės pavaišinti savo šeimos narius.

3b kl. mokytoja Vanda Dulskienė

2018 01 26

* * * * *
Naujųjų belaukiant

Susikaupę  ir stengdamiesi daryti kuo daugiau gerų darbų gyvenome advento laikotarpiu. Stengėmės gražiai elgtis, mokytis, namuose padėti tėveliams. Mokykloje ne tik mokėmės, dar dalyvavome su tėveliais džiaugsmo dirbtuvėlėse, laimės keksiukų akcijoje, klasės kalėdiniame rytmetyje. O gruodžio 22 dieną susitikome su Kalėdų seneliu miesto kultūros centre. Gavome dovanų, žiūrėjome kalėdinį spektaklį. Visiems laimingų ir sėkmingų 2018 metų.

Klasės mokytoja Vanda Dulskienė 
2017 12 30

* * * * *
Mokytojų dienos paminėjimas

Linksmai ir įdomiai paminėjome mokytojo dieną. Žaidėme, šokome, piešėme, skaičiavome su mokytojos pavaduotojomis. Vaikams labai patiko jaunųjų mokytojų pamokėlės, užduotys, siurprizai.

Kl. mokytoja
2017 10 05

* * * * *
Išvyka į Ch.Frenkelio vilą

Rugsėjo 26 d.  keliavome  į Ch. Frenkelio vilą. Buvo labai įdomu, susipažinome su istorija, dalyvavome edukacineje veikloje. 

Mokytoja Vanda Dulskiene                          
2017-09-26 

2016-2017 m. m.

2b klasės išvykų, renginių akimirkos


* * * * *
Pavasario džiaugsmai

Pavasaris pradžiugino mūsų klasę ne tik šiluma, žaluma ir saule, bet įvairiais renginiais, darbais klasėje ir mokykloje. Dalyvavome Kaziuko mugėje, pirkome, pardavinėjome, linksmai bendravome, lankėme parodas, kino filmus, stropiai ruošėmės diagnostiniams standartizuotiems testams. Smagu, kad visi juos išlaikėme ir galime drąsiai ruoštis trečiai klasei. Mokslo metus užbaigėme gražiu koncertu tėveliams ir išvyka į Pakruojo dvarą. O dabar galime linksmai sutikti vasarą. Gražių, saugių, įdomių vasaros atostogų visiems.

Klasės mokytoja Vanda Dulskienė

2017-05-31

* * * * *

Užgavėnės

Vasario 28 d. linksmai šventėme Užgavėnes mokykloje, o po pamokų svečiavomės "Saulėtekio" gimnazijoje ir kartu tęsėme linksmybes, šokome, padėjome Kanapiniui nugalėti Lašininį,  valgėme blynus, rinkome gražiausią kaukę. Ir kaip smagu buvo, kad gražiausia kauke buvo išrinkta mūsų klasės raganiukė ( Ugnė Jankauskytė). Pabaigoje sudeginome Morės iškamšą. O tai simbolizuoja, kad sudeginame blogį ir žiemą.  Smagu, kad baigėsi žiema, pasiilgome ir  linksmai  sutikome pavasarį.

Klasės mokytoja Vanda Dulskienė
2017-02-28

* * * * *
Mūsų klasės kūrybinės parodėlės

Mūsų klasės vaikai labai mėgsta piešti, daryti darbelius. Patinka kurti su savo mokytoja Vanda, su kryptingos dailės mokytoja Vita, su dailės būrelio mokytoja Aušra, kiti dar lanko dailės skyrių ir kuria su mokytoja Regina. Smagu, kad vaikų darbelių parodėlės puošia mokyklos, klasės sienas, miesto bibliotekų patalpas, dalyvaujame piešinių ir darbelių konkursuose mieste ir respublikoje. Siekiame, kad mūsų kūryba augtų ir tobulėtų.

Klasės mokytoja Vanda Dulskienė
2017-02-22

* * * * * 
Šv. Kalėdų ir Naujųjų 2017 metų belaukiant
 

Daug gražių renginukų vyko mūsų klasėje Šv. Kalėdų  ir Naujųjų 2017 metų belaukiant. Gruodžio 12 d. kartu su tėveliais vykome į Žaliūkių malūną. Malūno gaspadinė mokė visus, kaip iškepti skanius kučiūkus. Susitikome su Kalėdų seneliu, žaidėme, spėjome ateitį, valgėme kučiūkus ir džiaugėmės dovanomis. Gruodžio 16 d. dramos teatre žiūrėjome kalėdinį spektaklį ir ten vėl mus aplankė Kalėdų senelis.O Gruodžio 19 d. vykome į moksleivių namų klubą. Ten su vadovėmės žaidėme, gaminome atvirukus. O paskutinę mokslo dieną klasėje surengėme linksmą diskoteką. Palinkėjome vieni kitiems gražių atostogų, švenčių ir laimingų Naujųjų metų.

Klasės mokytoja Vanda Dulskienė
2016-12-20

* * * * *
Konferencija „Gamtos karuselė. Žuvų pasaulyje"  

Spalio 27 d. Salduvės progimnazijoje vyko respublikinė pradinių klasių mokinių konferencija "Gamtos karuselė. Žuvų pasaulyje". Mūsų klasės 3 mergaitės Aurėja, Kamilė ir Ugnė paruošė ir pristatė gražius ir įdomius stendinius pranešimus apie savo akvariumuose auginamas žuvytes. Konferencijoje dalyvavo daug pradinukų. Jie taip pat skaitė pranešimus, vaidino, deklamavo, pasakojo apie artimiausioje aplinkoje sutinkamas žuvis, supažindino  su įvairių žuvų gyvenimo būdu, įdomybėmis. Konferencija buvo įdomi ir naudinga. Smagu, kad konferencijoje puikiai pasirodė mūsų klasės mergaitės. 

2b klasės mokytoja Vanda Dulskienė
2016-10-27

* * * * *
Košės diena
 

Spalio 10 d. mokykloje vyko košės diena. Vaikai iš plakatų ir  knygelės "Košės diena" sužinojo, kokie pusryčiai suteikia daugiausia energijos. Kodėl ir kokius reikia naudoti produktus, kuriuose mažiau cukraus?  Mokėsi atpažinti grūdus, nes grūdai - geriausi visų draugai. O, kad įsitikintų jog košė tikrai ne tik sveika, bet ir skani, gavo po maišelį avižinės košės su braškėmis, bananais ir pienu. Smagi košės diena.

2b kl. mokytoja Vanda Dulskienė

* * * * *

Išvyka į dviračių muziejų

Rugsėjo 30 d. po pamokų linksmai leidomės į kelionę - dviračių muziejų. Greitai miesto autobusas nuvežė į centrą. O nuo ten pėstute pasiekėme muziejų. Tiek daug įvairių dviračių galima pamatyti tik muziejuje. Tai visa dviračių gyvenimo istorija. Matėme pačius pirmuosius senuosius ir naujausius dviračius. Važinėjomės ir matavome greitį ir jėgą. Labai daug sužinojome. Buvo puiki išvyka.

2b kl. mokytoja Vanda Dulskienė

* * * * *

Rugsėjis

Vėl nuskambėjo Rugsėjo 1 - sios skambutis. Susirinkome po vasaros pailsėję, pasiryžę mokytis, siekti žinių, augti ne tik protu, kūnu, bet ir širdies gerumu. Mokytis ne tik matematikos, kalbų, taisyklių, dainų, bet mokytis būti draugiškais, mokytis padėti, užjausti, paguosti, pasidalyti. O tai labai svarbu. Rugsėjis ypatingas dar tuo, kad švenčiame savo miesto gimtadienį. Ta proga rugsėjo 9 dieną mokykloje vyko kultūrinė - pažintinė diena "Pažink savo miestą". Smagu buvo keliauti po mūsų Lieporių mikrorajoną. Aplankėme Lieporių parką, ieškojome įdomiausio  medžio, gražiausio ąžuolo, dėliojome 780 skaičių, nes tiek metų miestui. O kaip smagiai visa klasė žaidė saulės nušviestoje aikštelėje. Buvo smagu ir linksma.

2b klasės mokytoja Vanda Dulskienė
2016-09-09

* * * * *

2015-2016 m. m.

1b klasės išvykų, renginių akimirkos

 

* * * * *
Išvyka į Kelmę

Gegužės 24 d. visi klasės pirmokėliai lydimi keletos tėvelių ir 1 močiutės džiaugsmingai išvykome į Kelmę. Kelmės muziejaus darbuotojai mums pravedė edukacinius užsiėmimus apie indėnų gyvenimą, papročius, vaišinomės indėniška arbata ir sausainiais. Labai įdomus buvo ir kitas edukacinis užsiėmimas apie piemenukų darbus ir žaidimus, kuriuos dar ir patys žaidėme. O kaip skanu buvo paragauti piemenukų mėgstamų bulvių su padažu. Grįžome sužinoję daug įdomaus ir gerai pailsėję. Visiems kelionė labai patiko.

Klasės mokytoja Vanda Dulskienė
2016-05-24

* * * * *

Gegužės 20 d. įvyko didelė, graži ir džiugi šventė. Tai buvo visų mūsų mokyklos pirmokėlių abėcėlės šventė, kuri vadinosi  "Raidžių šalyje". Net 130 pirmokėlių susirinko į mokyklos aktų salę parodyti kiek daug jie išmoko pirmoje klasėje. Skambėjo dainos, fleitų muzika, posmai. Salėje vos tilpo žiūrovai, tai vaikučių tėveliai, seneliai, sesutės, broliukai ir kiti artimieji. Pasibaigus vaikų pasirodymui, žodį tarė tėveliai. Jie dėkojo vaikams už gražų koncertą, už pastangas gerai mokytis, linkėjo sėkmės ir toliau. Tėveliai padovanojo vaikams skanius keksiukus, sulčių indelius. O mokytojos įteikė vaikams padėkas nuo gerosios Abėcėlės, linkėjo, kad visi sėkmingai pabaigtų pirmą klasę ir toliau keliautų po Žinių šalį. Buvo visiems smagu ir linksma.

Mokytoja Vanda Dulskienė
2016-05-20

* * * * *
Gyvenkime be patyčių

Kovo 17 dieną  1b klasės  mokinukai mokyklos Informaciniame centre susitiko su mokyklos socialine pedagoge Indre Strelkauskiene ir Informacinio centro vedėja Gražina Plekavičiene. Socialinė pedagogė pirmokėliams papasakojo, kas tai yra patyčios, kaip elgtis, kad jų nebūtų, ką daryti, jeigu tektų jas pajusti. Vaikai atidžiai klausė, patys klausinėjo įvairių klausimų. Informacinio centro vedėja Gražina Plekavičienė pakvietė vaikus pažiūrėti filmuką "Ančiukas, kuris nemokėjo žaisti futbolo". Pažiūrėję, vaikai aptarė savo įspūdžius, kokias mintis jiems sukėlė ančiuko istorija. Vaikai nusprendė niekada iš kitų nesityčioti, būti draugiški, gražiai elgtis, padėti silpnesniesiems. 

1b klasės mokytoja Vanda Dulskienė

Gruodis

Šis žiemos mėnuo - tai susikaupimo, gerumo, laukimo ir susitaikymo mėnuo. Stengėmės padaryti kuo daugiau gerų darbelių : su tėveliais vaikai kepė keksiukus, o gautus už juos pinigėlius paaukojo sunkiai sergantiems vaikams, klasėje rinktus pinigėlius dovanojome mokyklos vaikams, kuriems labai labai reikėjo paramos. Todėl, darant gerus darbus, greitai  ir šventės atėjo. Klasės tėveliams gruodžio 18 d. parodėme  renginuką "Kalėdų belaukiant", o 22 d. vykome į Šiaulių Dramos teatrą žiūrėti spektaklio, o po jo susitikome su ilgai lauktu Kalėdų Seneliu. Smagu, kad iš jo gavome dovanėlių. Laimingi sulaukėme žiemos atostogų.

Klasės mokytoja Vanda Dulskienė

* * * * *

Lapkritis

Lapkritis buvo turtingais įvairiais renginiais, konferencijomis.Lapkričio 13 d. Kamilė Č., Monika, Kamilė K., Austėja dalyvavo respublikinėje mokinių konferencijoje "Čia mano namai" Jovaro progimnazijoje. Lapkričio 30 d. Nojus, Kamilė K., Aurėja, Ugnė, Austėja dalyvavo miesto mokinių konferencijoje "Jaunieji literatai", kuri vyko mūsų mokykloje. Mokiniai  skaitė savo sukurtus eilėraščius, pasakas, dirbo kūrybinėse dirbtuvėlėse.  Miesto mokinių sportakiadoje puikiai pasirodė Deimantas, o Monopolio turnyre gerai varžėsi Nojus, Dominykas.

Klasės mokytoja Vanda Dulskienė

* * * * *
Spalis

Su krintančiais margaspalviais medžių lapais praskriejo spalis. Daug išmokome: skaityti ir rašyti pirmuosius žodelius, skaičiuoti, daug piešėme, sportavome, dainavome, žaidėme, bendravome ir keliavome. Įdomu buvo sportuoti per "Linksmuosius penktadienius", skanu visiems kartu valgyti košę per "Košės dieną". Dalyvavome projekte "Rudenėlio  taku", fotografijų parodoje apie rudenį, išvykoje į vaikų klubą "Kibirkštis" mokėmės saugiai elgtis gatvėje, o "Aušros" muziejuje, apžiūrėjome tautodailės parodą ir dalyvavome edukacinėje veikloje. Smagu, kad kartu dalyvavo ir mamytės.

Klasės mokytoja Vanda Dulskienė
2015-10-30

* * * * *

Pirmasis rugsėjis mokykloje

Pirmasis rugsėjis mokykloje buvo kupinas jaudulio ir išbandymų. Susirinkome į 1b klasę net 26 mokinukai pasiryžę stropiai keliauti po Žinių šalį, gerai mokytis, gražiai elgtis. Pamokos, pertraukos, susitikimai su mokyklos darbuotojais, renginiai, varžybos - viskas įdomu ir nauja.

Mokytoja Vanda Dulskienė
2015-09-30