8e klasė (2013-2014)

Generalinė repeticija

 

Paskutinę žiemos dieną, vasario 28 d., Šiaulių Gegužių progimnazijoje įvyko aštuntokų šimtadienio šventė. Jau iš anksto klasės ruošė prisistatymus, pasiskirstė pareigomis. Aštuntokai nusprendė būti ir organizatoriai, ir dalyviai kartu.
Aktų salės gilumoje visus pasitiko 100-dieniui skirta aplikacija.  Mokiniai atsinešė vaišių ir šventiškai serviravo stalus.  Po prisistatymo kiekviena klasė pasiūlė visiems įdomios veiklos. Aštuntokai dainavo, šoko, vaidino, fotografavosi, linksmino ir linksminosi. Tačiau vakaro kulminacija tapo šventinis  didelis tortas su žvakutėmis. Tai buvo auklėtojų ir tėvelių staigmena vaikams. Vakarą užbaigė diskoteka.
Buvo įprasta, kad septintokai per klasės valandėlę pasveikina aštuntokus ir įteikia 100-o dienų kalendorių. Taip buvo ir šiemet, tačiau linksmai, draugiškai praleistas vakaras mokykloje, tikimės, taps gražia tradicija ateityje.  Visi 100-adienio dalyviai išsinešė daug gerų emocijų, naujų atradimų apie draugus, pačių šilčiausių prisiminimų apie netrukus paliekamą Gegužių progimnaziją.

Aštuntų  klasių auklėtojos -  Nijolė Teišerskienė, Vilma Krankalienė, Renalda Savickienė, Inga Turovaitė,  Monika Gaurilčikienė
2014-03-12

* * * * *

Žaidimas dažasvydžio centre

2013 m spalio 25 d.  po pamokų dalis 8e klasės mokinių vyko į Dažasvydžio centrą. Tokia veikla užsiimti teko pirmą kartą. Patirta, kad dažasvydis  yra greitas ir aktyvus žaidimas, kuriame žaidėjai varžosi  tarpusavyje kas eliminuos daugiau priešininkų.  Žaidimas vyko keletą valandų, naudojant įvairias strategijas. Užduotys buvo įvairios  –  žaidžiamas priešininko eliminavimas, butelio užgrobimas, tam tikro objekto puolimas. Žaidimo metu patirta daugybė stiprių emocijų, įgyta patirties ir atsirado noras išmėginti  kitą panašų užsiėmimą – šratasvydį.
Žaidimo dalyvių mintys grįžus iš žaidimo:  „Buvo labai linksma. Smagu įsijausti į žaidimą, dirbti komandinį darbą“ (Emilija), „Labai fainai pasišaudėm, išmokom slapstytis“ (Kamilė), „Buvo daug veiksmo, patiko vykdyti  rungtis, daug  juokėmės“ (Matas), „Draugiškos komandos“ (Rokas), „Ilgai  išliks ši  linksma akimirka mano atmintyje.  Smagu pajausti azartą su šiokia tokia baime“ (Monika), „Džiaugiuosi, jog ėjau, nes buvo verta“ (Akvilė).

Kartu su auklėtiniais džiaugėsi klasės vadovė Nijolė Teišerskienė